جمعه, 28 آذر 1393
               
فهرست اصلی سایت

برنامه 5 ساله

پل ارتباطی با شهرداری
 

نظرسنجی

شهروند گرامی: نظر شما درباره عملکرد شهرداری چیست؟ارسال راي 

نقشه طرح تفصیلی

ستاد ممیزی

طراحی نقشه فضای سبز پارک شهرک قائم
خلاصه
طراحی نقشه فاز2 پارک حاشیه ای انقلاب
خلاصه

آمار سایت
آمار کلی
آمار کل بازدید 163898
پربیننده ترین روز 20/04/1390
آمار پر بيننده ترين روز 360
بازديد امروز 30
بازديد ديروز 53

..:: به پورتال شهرداری گرمسار خوش آمدید::..


گزیده اخبار
سی وچهارمین نشست هفتگی شهردار و مسولان واحدها 
سی و چهار نشست هفتگی مهندس میراخورلی شهردار گرمسار با مسئولان واحدهای اداری و اجرایی شهرداری بر طبق روال هفتگی راس ساعت 6:30 صبح یکشنبه 93/09/23 برگزار گردید.
استقبال بی نظیر شهروندان از بازار روز هفتگی 
این هفته با عنایت به اینکه بازار روز هفتگی از چهار شنبه به جمعه تغییر زمان داده شده است، استقبال بی نظیر و حضور مداوم و پر شور شهروندان از ساعات ابتدایی روز تا اخرین ساعات برگزاری بازار روز "جمعه بازار" ملموس و قابل تامل بود
آیت االله نوری همدانی: مردم گرمسار مردمی ولایت مدار، شهید پرور هستند 
آیت االله نوري همدانی مردم گرمسار را مردمی ولایت مدار، شهید پرور دانست و از حضور مردم این منطقه در حمایت از انقلاب اسلامی و نظام تقدیر کرد.
نشست مشترك شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر گرمسار با حضور نماینده محترم شهرستانهای گرمسار و آرادان 
نشست مشترک شهردار و مدیران شهرداری و اعضای محترم شورای اسلامی شهر گرمسار با حضوردکتر کاتب نماینده محترم شهرستانهای گرمسار وآرادان جهت بررسی مسائل و مشکلات شهرداری در محل شهرداری گرمسار راس ساعت 15 مورخ 14/09/93 روز جمعه تشکیل گردید. دراین نشست در ابتدا مهندس میراخورلی شهردار محترم ضمن عرض خوش آمد گویی و تشکر بابت حضور اعضای محترم شورا و نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی به توضیحاتی در خصوص شهر گرمسار و مشکلات پیشرو پرداختند. در ادامه آقایان عابدی، شریفی و پازوکی اعضای محترم شورای اسلامی شهر و تعدادی از کارشناسان شهرداری به ارائه توضیحاتی درخصوص مشکلات شهرو شهروندان پرداختند.در پایان نماینده محترم ضمن تشکر از شهردارو اعضای شورای اسلامی شهر ومدیران وکارشناسان شهرداری بابت تشکیل حضور در این نشست به بررسی وارائه توضیحاتی درخصوص اقدامات صورت گرفته در جهت حل مشکلات پرداختند.
نشست مشترك شهردار و اضای شورای اسلامی شهر گرمسار با حضور مدیر كل دفتر امور شهری استانداری سمنان 
در این نشست که در دفتر مهندس میرآخورلی شهردار گرمسار برگزار گردید شهردار و اعضای محترم شورای اسلامی شهر به بررسی وعنوان مشکلات شهری وشهرداری پرداختند در ادامه حسینی مدیرکل دفتر امور شهری استانداری نیز به همکاری هرچه بیشتر با شهرداری اشاره نمودند.
سی وسومین نشست هفتگی شهردار و مسولان واحدها 
سی و سومین نشست هفتگی مهندس میراخورلی شهردار گرمسار با مسئولان واحدهای اداری و اجرایی شهرداری و با حضور عابدی رئیس شورای اسلامی شهر گرمسار بر طبق روال هفتگی راس ساعت 6:30 صبح شنبه 93/09/08 برگزار گردید. در این نشست برنامه های سال 94 شهرداری مورد بررسی قرار گرفت.
نشست شورای سازمان حمل ونقل شهرداری گرمسار 
این نشست در محل دفتر مهندس میرآخورلی شهردار گرمسار تشکیل گردید شورای سازمان حمل ونقل شهرداری با حضورمدیر عامل و رئیس هیئت مدیره سازمان حمل ونقل شهرداری گرمسار ،نماینده استانداری در شورای سازمان حمل ونقل ،نماینده شورای اسلامی شهر و نماینده پلیس راهورتشکیل گردید.
سی ودومین نشست هفتگی شهردار و مسولان واحدها 
سی و دومین نشست هفتگی مهندس میراخورلی شهردار گرمسار با مسئولان واحدهای اداری و اجرایی شهرداری بر طبق روال هفتگی راس ساعت 6:30 صبح شنبه 93/09/01 برگزار گردید. در این نشست تصمیماتی در باره بودجه سال 94 و همچنین اهمیت اجرا و اتمام پروژه های نیمه تمام تا پایان سال 93 تاکید گردید.
صفحه1از512345.بعدي.
  آرشيو اخبار

قوانین و مقررات

بافت فرسوده شهری

لینک های مفید

 

     

     

ساعت

جمعه, 28 آذر 1393


اوقات شرعی
اوقات شرعي امروز تهران
اذان صبح: times0
طلوع آفتاب: times1
اذان ظهر: times2
غروب آفتاب: times4
اذان مغرب: times5
  اوقات شرعي 30 روز آينده


پرسش و پاسخ


سایت های مرتبط
 آماربازدید کنندگان : 118454
کلیه حقوق سایت متعلق به شهرداری گرمسار می باشد .
DOURAN Portal V3.9.8.28
V3.9.8.28
Ajaums